10 orgasmu veidi, ko spēj pieredzēt sievietes ķermenis

Lasīt rakstu


10 orgasmu veidi, ko spēj pieredzēt sievietes ķermenis

Sekss Raksts pievienots: 2022. gada 04. aprīlī

10 orgasmu veidi, ko spēj pieredzēt sievietes ķermenis

Lielais O!!!


Orgasms ir fizisks reflekss, kas rodas, kad muskuļi sasprindzinās seksuālā uzbudinājuma laikā un pēc tam atslābinās, veicot virkni ritmisku kontrakciju. Katra kulminācija intensitātes un ilguma ziņā var atšķirties, atkarībā no tā, kā un kāda ķermeņa daļa tiek uzbudināta.

Jebkurš orgasms šķiet fantastisks, un nav nekas slikts, pieturēties pie ritma un pieskārieniem, kas katru reizi noved pie salūta. Bet dažādība patiešām ir mūsu dzīves garšviela. Tu neēstu tās pašas trīs ēdienreizes katru dienu, kā arī visu dzīvi nepavadītu vienā apģērbu komplektā. Tāpēc paplašināsim savu seksuālo redzesloku un apskatīsim 10 populārākos orgasmu veidus, ko iespējams piedzīvot sievietes ķermenim.

1. Klitorālais orgasms


Lai gan klitora orgasms var būt vispieejamākais no baudas veidiem, šī mazā, galvenokārt slēptā, svētlaimes poga ir ļoti individuāla. Klitors ir ļoti jutīga sievietes anatomijas daļa, kas sastāv no miljoniem nervu galu, kas ir līdzīgi dzimumloceklim.

Pieskaršanās un glāstīšana, izmantojot tiešu vai netiešu stimulāciju (citiem vārdiem sakot, caur audumu vai pieskaroties kaunuma lūpām, kas ieskauj klitoru), palielina asins plūsmu uz šo apvidu, padarot klitoru īpaši jutīgu un to nepieciešams atbrīvot – lielākoties caur orgasmu.

2. Džī punkta orgasms

Džī punkts atrodas uz maksts priekšējās sienas, apmēram pusceļā starp maksts atveri un dzemdes kaklu. Tas nav kaut kas tāds, ko iespējams redzēt, bet parasti to var sajust.

Radot vieglu spiedienu uz šo vietu un viegli to glāstot, Džī punkts piepildās ar asinīm un uzbriest. Pieskaroties tam tīkamā veidā ar pirkstiem, dzimumlocekli vai vibratoru, var izraisīt to, ko daudzas sievietes raksturo kā dziļi intensīvu, līdz pamatiem satricinošu baudas eksploziju..

3. Miega orgasms

 

Miega orgasmi parasti sākas ar erotisku sapni, kas izraisa pastiprinātu asins plūsmu uz dzimumorgāniem, kā arī lielu relaksāciju, kas ļauj ķermenim sasniegt orgasmu, kamēr sieviete pat nav nomodā.

37% sieviešu ir piedzīvojušas vienu no šiem miega orgasmiem līdz 45 gadu vecumam, taču ir grūti noteikt, cik bieži tie patiesībā ir, jo bieži vien šīs kulminācijas, pēc pamošanās, iespējams nepamanīt.

4. Skvirta orgasms

Dažreiz, kad sieviete tiek seksuāli uzbudināta vai stimulēta, orgasma laikā vai pirms tā, tiek izvadīts šķidrums no dziedzeriem ap urīnizvadkanālu vai maksts priekšējo virsmu. Šķidrums parasti ir dzidrs un nelīdzinās urīnam.

Mūsdienu pētījumi atklāj, ka ar šo parādību kaut kādā veidā saskaras 10–54% sieviešu, un izdalītā šķidruma daudzums var svārstīties no aptuveni 0,3 ml līdz vairāk nekā 150 ml.

5. Dzemdes kakla orgasms

Sievietes, kā arī seksa pētnieki apgalvo, ka maksts iekšpusē ir papildu erogēnas zonas, kurām, pareizi pieskaroties, var izraisīt tā dēvēto dziļo vaginālo orgasmu.

 Ja pirksti, rotaļlieta vai dzimumloceklis pietiekami piepilda dzemdes kaklu tā augšdaļā un šie nervi tiek patiešām stimulēti, tas var izraisīt milzīgas kontrakcijas un visas dzemdes saraušanos, kas rezultējas elpu aizraujošā baudā.

6. Anālais orgasms

Dažiem tas patīk, bet citiem anālās rotaļas ir tabu. Tā kā tūpļa un taisnās zarnas atrodas tik tuvu makstij un klitoram, un ir savienotas ar plānu audu daļu, ko sauc par starpeni, tiem ir kopīgi nervi un muskuļi, tostarp iegurņa pamatnes muskuļi. Iegurņa pamatnes muskuļi ir ļoti jutīgi daudzām sievietēm, un tā stimulēšana var izraisīt gan maksts orgasmu, gan arī anālo orgasmu.

7. Treniņ-orgasms

 

Kulminācijas sasniegšana smaga treniņa laikā var izklausīties nedaudz dīvaini. Bet treniņu izraisīti orgasmi ir reāli.

Indiānas Universitātes pētījums atklāja, ka 370 no 530 aptaujātajām sievietēm bija pieredzējušas orgasmu vai seksuālu baudu, veicot fiziskas slodzes vingrinājumus, kas tieši var arī nebūt saistīti ar erogēno zonu nodarbinātību.

8. Krūtsgalu orgasms

Dažas sievietes patiešām var piedzīvot lielo O, kad tiek glāstīti un skūpstīti viņu krūtsgali. Nav skaidras vienprātības par to, cik daudz sieviešu spēj gūt orgasmu bez kontakta zem jostas vietas un zinātne nav pārliecināta, kāpēc šāds fenomens notiek.

8. Jauktais orgasms

Ja spēj izturēt divas, trīs vai pat četras reizes lielāku intensitāti un baudu nekā parastajā orgasmā, tad šāda pieredze ir paredzēta Tev. Jaukts orgasms ir kulminācija, kas notiek, ja vienlaikus tiek stimulēta vairāk nekā viena erogēnā zona.

Džī punkta un klitora stimulācija ir viens no veidiem, kā izjust sprādzien-bīstamu orgasmu. Bet tas var rasties arī no jebkuras citas erogēno vietu kombinācijas.

9. Daudzkārtējs orgasms

Kas par daudz, tas par skādi, tikai ne šajā gadījumā? Tā ir vairāku orgasmu pievilcība, ko sievietes var atļauties, jo pēc kulminācijas nav perioda, kas prasa zināmu dīkstāvi pirms sagatavošanās nākamajam raundam.

Sievietes sasniedz zināmu paaugstinātu ekstāzes stāvokli ar savu pirmo orgasmu un pēc tam var palikt ļoti tuvu kulminācijas brīdim, sasniedzot vēl un vēl kulminācijas brīžus. Daudzas sievietes to piedzīvo, taču ne katra sieviete to vēlas atkārtot vai tam ir gatava…

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO