5 SEKSA POZAS, kas jāizmēģina katram!

Lasīt rakstu


5 SEKSA POZAS, kas jāizmēģina katram!

Sekss Raksts pievienots: 2022. gada 03. februārī

5 SEKSA POZAS, kas jāizmēģina katram!

Jūs nebūsiet vīlušies!


Vai Tev jau sen kā apnicis mēģināt vienas un tās pašas pozas? Nepārproti, klausīties savu mīļāko ierakstu, kas liek no laimes raudāt vienmēr ir patīkams process, bet reizēm prasās pēc svaiga gaisa malka, ne tā? Galu galā, ir taču forši atrast jaunas vēsmas kā mūzikā tā… gultā. It īpaši jau tad, ja ar savu partneri esat kopā jau vairākus gadus – ir vērts šo, to pamainīt. Nu, kaut vai tīri tā, jautrības labad! Jums pat nav jābūt anormāli elastīgiem vai neprātīgiem piedzīvojumu meklētājiem, lai izmēģinātu turpmāk minētās pozas. Viss, kas nepieciešams  - atvērts prāts un gana gribošs mīlas objekts. Sarkšanu un bālēšanu atstāsim aiz guļamistabas durvīm!

 1. Aci pret aci

Nu ko, sāksim! Pāris apsēžas viens otram pretī, kad sieviete jau neviļus ieslīd vīrieša klēpī un, kur gadījies, kur ne – apsēžas viņam virsū. Tad sieviete saliek kājas aiz viņa, un viņš, savukārt, saliek savas vīrišķās pēdas kopā, radot dāmai sava veida šūpuli. Šī atrakcija būs lielisks risinājums pāriem, kuri vēlas izveidot un saglabāt noturīgu acu kontaktu seksa laikā.  Ieteikums – izmēģiniet šo pozu baudot vannas priekus!

2. Sieviete augšpusē

Viena no iecienītākajām pozīcijām abu dzimumu vidū. Tātad, kas jādara? Elementāri, Vatson! Tā kā daiļais dzimums absolūti dominē savu partneri šajā pozīcijā, turpmākā instrukcija jums, dāmas. No sākuma, lieciet saviem kungiem apgulties, mazliet paverot un iztaisnojot kājas. Un tad tik kāpiet virsū, kā īsteni sieviešu kārtas kovboji. Noliecieties atpakaļ un turieties pie viņa potītēm vai ceļgaliem, kad tie baudas sajūsmā tiek piepacelti. Tas patiks ne vien jums, jo garantēs lielisku klitora stimulāciju, bet arī puišiem, kuriem tiks dota privilēģija sajūsmināties par jūsu augumu, visā tā krāšņumā.

3. Paradīzes mala

Vīrietis apsēžas uz gultas malas vai kāda ērtāka krēsla, nolaidis kājas uz grīdas. Tad sieviete iešaujas viņam klēpī, kājas laiski balstot uz gultas vai pat uz vīrieša pleciem, kamēr viņš savās spēcīgajās skavās tur sievietes rokas vai muguru tā, lai mīļotā nenokristu. Citādi jau var sanākt skāde! Tagad jūs varat sākt kustēties tik ātri vai lēni, cik vēlaties. Šī pozīcija sola dziļu penetrāciju un ļauj vīrietim uzņemties vadību.

4. Reversā kovboju meitene

Šis ir sava veida mikslis starp sunīša stila un klasisko “sieviete virsū” pozām. Vīrieša kājas šoreiz pat varētu karāties pāri gultas malai, jo kāpēc gan nē? Tikmēr bargā vai maigā kundze (viss šajā dzīvē ir gaumes jautājums) apsēžas virsū, bet ar skatu uz pēdām. Jūs pat varat pie tām turēties, tā būs ērtāk. Nedaudz nolieciet dzimumlocekli uz leju un hopss – savienojums ir noticis! Tagad atliek vien ritmiski slidināties līdz iegūsiet neticamas un galvu reibinošas sajūtas. Piesprādzējaties! Galapunkts – “G” punkts!

 5. Aplis

Šī ir pikanta pozīcija, kas ievērojami vienkāršo orālo seksu , kā arī padara to daudz izsmalcinātāku un daudzveidīgāku. Jums abiem jāguļ uz sāniem, lai sejas būtu viens otra intīmo zonu līmenī un kājas būtu nedaudz saliektas ceļos. Vīrietis ar vienu roku paņem savas saimnieces kāju un paceļ to uz augšu, piekļūstot savas partneres kājstarpei, ar otru roku samīļojot viņas sēžamvietu. Sievietei ir iespēja ar rokām stimulēt partnera dzimumlocekli, glāstīt viņa sēkliniekus, sēžamvietu vai augštilbus – tas viss atkarīgs no vēlmēm un iztēles! Apmierināti būs abi procesā iesaistītie, par to nav šaubu.

Nekad neļauj savām bailēm vai nedrošībai stāties ceļā mīlestības un baudas pilnai pieredzei! Jūsu šīs nedēļas mērķim vajadzētu būt sekojošam – izmēģināt vismaz vienu jaunu seksa pozu. Vienīgais veids, kā uzlabot seksuālo dzīvi ir paprovēt jaunas lietas kopā ar savu dzīvesbiedru un paturēt prātā, ka sekss ir lieliska dievišķās enerģijas dāvana. Izbaudiet šo dāvanu. Tas jums, mīlnieki!

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO