Sekss DUŠĀ

Lasīt rakstu


Sekss DUŠĀ

Sekss Raksts pievienots: 2022. gada 25. jūlijā

Sekss DUŠĀ

Neslīdot un kaut ko nesalaužot...


Gadu gaitā, filmās un TV šovos, sekss dušā ir attēlots kā super-aizraujošs, gandrīz perfekts mīlēšanās akts, ko mums visiem vajadzētu piedzīvot un praktizēt. Taču ikviens, kurš patiešām ir ar to nodarbojies, droši vien pateiks, ka tas ne vienmēr ir tik perfekti, kā varētu likties. Protams.. tvaiks piepilda telpu un silts ūdens aumaļām plūst ap ķermeni – tas izklausās pievilcīgi... tā arī ir, taču tas jādara pareizi, jo nekas neiznīcina noskaņojumu ātrāk par paslīdēšanu un nokļūšanu neatliekamās palīdzības nodaļā.

Ja esi gatavs padarīt labu seksu dušā par daļu no savas ikdienas, ir dažas lietas, ko vajadzētu apsvērt vai paturēt prātā, pirms doties šajā aktivitātē. Tālāk apkopoti daži no labāko ekspertu padomiem:

  • Izmanto ūdeni savā labā

Saskaņā ar seksa terapeita Šenona Čavesa Kureši teikto, ir jāiekļauj visi ūdens elementi - temperatūra, tvaiks, spiediens, mitrums un slīdamība.

"Ja dušā ir rokas dušas galviņa, noregulē temperatūru un spiedienu atbilstoši savām vēlmēm un pēc tam eksperimentē ar ūdeni pa erogēnajām zonām, tostarp krūšgaliem, kakla aizmuguri, plaukstām vai klitoru," iesaka seksa terapeite Keisija Tannere.

"Virzi ūdeni prom no sejas," iesaka klīniskā seksoloģe Megvina Vaita. "Kad runa ir par seksu dušā, vislabāk ir novietot dušas galviņu pret tādām vietām kā kājas un muguras lejasdaļa."

  • Esi uzmanīgs

Vannas istabā var būt ļoti slideni. Īpaši tad, ja ir nepieciešams ar rokām vai kājām atbalstīties pret sienām, var būt ļoti grūti noturēties stabili, kad visapkārt šļakstās ūdens un ziepes. Kā saka Čaveza Kureši – uz grīdas ir nepieciešams neslīdošs paklājiņš, un, iespējams, arī paklājiņš ārpus dušas, lai, izkāpjot no tās, tiktu uzsūkts papildus mitrums.

“Jāņem vērā arī tas, kas dušā var būt bīstams. Noņem visu, uz kā var viegli paslīdēt, un pārliecinies, ka viss, kur turies, lai atbalstītos, ir droši piestiprināts un nesalūzīs procesa laikā.”

P.S. Lielākā daļa dušas stieņu nevar noturēt cilvēku un var radīt traumas, ja uz tiem mēģina turēties.

  • Izmanto lubrikantu piesardzīgi

Nekādā gadījumā neizmanto ziepes vai ūdeni kā lubrikantu. Lai gan ūdens var šķist slidens, patiesībā tas rada nepatīkamu berzi starp ķermeņa daļām. Ūdens nekad nav labs lubrikanta aizstājējs, turklāt tas var pat izžāvēt dabisko ķermeņa lubrikāciju, padarot penetrējošu seksu potenciāli sāpīgu.

Lubrikantu nevar aizstāt arī ar ziepēm, šampūnu, ķermeņa mazgāšanas līdzekli vai citiem parastiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem, kas dušā ir pa rokai. Lai gan ziepes ir lieliski piemērotas partnera (vai sevis) ārējai masāžai, esiet ļoti piesardzīgi, lai tās neiekļūst intīmajās zonās un neizsauc nepatīkamas sajūtas un dabīgā ph līmeņa svārstības.

Lī, seksam dušā, iesaka izmantot nelielu daudzumu silikona lubrikanta, vai želejas uz ūdens bāzes, lai gan viņa arī norāda, ka lubricējošās vielas nonākot uz virsmām var izraisīt papildus paslīdēšanu, tāpēc tās vajadzētu lietot piesardzīgi.

  • Komunicē ar partneri

“Neatkarīgi no tā, vai pirmo reizi nodarbojies ar seksu dušā vai esi profesionālis, ir svarīgi pārliecināties, ka Tavs partneris jūtas ērti,”  uzsver terapeite Vaita.

Nepārtraukti pārbaudiet viens otru, lai pārliecinātos, ka pozas un pieskārienu veidi ir patīkami, paturot prātā, ka tas, kas Tavam partnerim patīk guļamistabā, var nebūt tas pats dušā, jo ūdens un tvaiks maina sajūtas.

Ņem vērā arī ūdens temperatūru ap jums. "Sekss var kļūt diezgan karsts, tāpēc vajadzētu rūpēties par to, lai ūdens būtu temperatūrā, kas patīk abiem partneriem," saka Vaita. "Pēdējais, ko vēlaties darīt, kad esat procesa vidū, ir uztraukties par temperatūras vārsta regulēšanu."

  • Apsēdieties

Lai gan mēs mēdzam domāt, ka sekss dušā ir sekss stāvus, tam tā nav jābūt. Lai gan drošības apsvērumu dēļ dušā nevajadzētu atrasties pilnīgi guļus, sēdēšana vannā vai uz iebūvēta soliņa, ir drošāks variants. "Soliņus vai krēslus dušā var izmantot arī, lai atbalstītu kāju vai uz tiem balstītos, ja esi saliecies," saka Lī. “Ja dušā nav kur apsēsties, izmēģiniet apsēsties uz zemes, tas var procesu padarīt drošāku, ērtāku un interesantāku.”

“Sēdēšana vai atrašanās guļus var būt arī relaksējošāks veids, kā nodarboties ar Džī punkta rotaļām vai ejakulāciju,” apgalvo Keisija Tannere.

  • Atceries, ka dažreiz labākais sekss dušā ir tikai priekšspēle

Seksologs Dvensons apgalvo, ka sekss dušā ir īpaši labs, ja tas ir "lēns un pavedinošs". Viņš arī norāda, ka bez penetrācijas var darīt vēl daudz ko citu: "Dušas var būt lieliski piemērotas manuālai stimulācijai, vibrācijām un orālajam seksam."

Terapeite Janga iesaka izmēģināt ūdensizturīgus vibratorus, kurus var izmantot, ja ir vēlme pastiprināt manuālo stimulāciju.

"Mazāk ir vairāk - un "vairāk" var būt vēlāk," saka Lī. Ja sekss dušā patiesībā ir priekšspēle "jūs iegūsiet labāko un drošāko no abām pieredzēm," viņa saka, "īpaši tiem, kas nav pieraduši pie orgasma stāvus vai atrodoties dīvainās, nepārāk ērtās vai drošās pozās."

Kā teica Vaita: “Nav jāizjūt spiediens, lai viss notiktu uzreiz un tūlīt: Jūs vienmēr varat kopīgi nomazgāties dušā, paņemt dvieļus un doties uz guļamistabu."

Lai skaists un drošs piedzīvojums!

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO