Kama Sutra - 5 pozu ceļvedis baudai

Lasīt rakstu


Kama Sutra - 5 pozu ceļvedis baudai

Sekss Raksts pievienots: 2022. gada 14. aprīlī

Kama Sutra - 5 pozu ceļvedis baudai

Karstākām brīvdienām!


Kama nozīmē "erotiska prakse", bet Sūtra nozīmē "satur kopā dzīvi".

Mēs visi esam dzirdējuši par Kama Sūtru un zinām, ka tā ir svēta, sena grāmata, kurā viss ir par seksu jaunā, skaistā un savdabīgā veidā! Tas ir gandrīz viss, ko lielākā daļa cilvēku zina, taču šajā mazajā grāmatā slēpjas, kas daudz vairāk!

Sākotnēji šī mācība tika uzrakstīts hindu valodā, 400. gadu pirms mūsu ēras. Lielākā daļa cilvēku to uzskata par pārsteidzošu, akrobātisku pozīciju enciklopēdiju.

Tomēr Kama Sūtra ir daudz plašāka, nekā mēs varētu domāt. 80% attiecas uz filozofiju, kas saistīta ar mīlestību un iekāres uzturēšanu. Faktiski tikai otrā nodaļa (no septiņām) attiecas uz seksu. Pārējās daļas ietver laulības padomus, pieklājības padomus un pat to, kā izveidot romānu. Tas nav pamudinājums uz neuzticību, bet drīzāk atgādinājums vīriem rūpēties par savām sievām.

Lai gan lielākā daļa no Kama Sutras nav vērsta uz ideālām pozīcijām vai fetišiem, šie emuāri jums iemācīs dažas lietas par to, kā izvēlēties baudpilnas pozas.

  • MISIONĀRU POZA: KAMA SŪTRA IESĀCĒJIEM

Misionārs ir viena no visplašāk izmantotajām Kama Sūtras pozīcijām. Ir tik daudz variāciju, un tā ir ļoti intīma pozīcija! Ja meklējat veidu, kā kļūt intimākiem, tad uzturiet acu kontaktu!

Padoms: novietojiet zem iegurņa spilvenus, lai jūsu partneris varētu virzīties uz augšu un leju, tas piešķirs Džī punktam nedalītu uzmanību! Ticiet mums, tas ir prātam neaptverami!

  • STĀVĒT UN PIEGĀDĀT: KAMA SUTRA PIEDZĪVOJUMIEM

Ja jūtaties nemierīgi un vēlaties papildu aizrautību guļamistabā, izmēģiniet Stāvēt un Piegādāt.

Padoms: ja uztraucaties par to, ka šī karstā jogas pozīcija var nogāzt jūs no kājām, noliecieties uz galda vai krēsla, lai iegūtu papildu balstu.

  • LABAIS BIJUŠAIS: KAMA SŪTRA LOKANAJIEM

Lai gan tas var izskatīties sarežģīti, patiesībā tā ir viegla iekāres poza.

Sēdiet uz gultas viens pret otru, kājas izstieptas taisni uz priekšu. Paceliet partnera labo kāju pār kreiso. Pēc tam paceliet labo kāju pār viņu kreiso kāju — šo pozu varam uzskatīt par pieaugušo Twister. Kad esat sapinušies, tuvojieties un sanāciet kopā, lai vīrietis varētu iekļūt debesu vārtos. Tad sievietei jāatguļas, ar kājām veidojot X.

Padoms: šī ir lieliska iespēja izmantot palīdzīgu roku vai izmantot vibratoru.

  • LOTUSS: KAMA SŪTRA MĪLĒTĀJIEM

Pazīstama arī kā “Om” poza, Lotuss ir viens no intīmākajiem veidiem, kā baudīt savu partneri.

Vīrietis sēž sakrustotām kājām (karstās jogas stils), un sieviete sēž viņam klēpī ar seju pret viņu. Pēc tam aptin kājas ap vīrieša ķermeni un turās viens pie otra, lai saņemtu atbalstu.

Padoms. Šajā pozā vislabāk izbaudīt kontroli un dominēt sievietei, ļaujot sev kustēties apļveida kustībās.

  • MAĢISKAIS KALNS: NETICAMI INTĪMI

Maģiskais kalns jūs aizvedīs tur, kur vēlaties doties (atkal un atkal)!

Neatkarīgi no tā, vai jūsu partneris ir apdāvināts (vai strādīgs), jūs noteikti izbaudīsiet kulminācijas brīžus, esot šājā pozā..

Vīrietim jāapsēžas ar saliektām kājām, atbalstoties uz rokām un apakšdelmiem. Tad sievietei jāizdara tas pats, apliekot kājas ap vīrieša gurniem.

Padoms: turiet līdzsvaru izmantojot gan kājas, gan atbalstoties uz rokām.

"Mīlestībā ir nepieciešama dažādība, tāpēc mīlestība jārada ar dažādības palīdzību".

Šis ir viens no populārākajiem Kama Sūtras domugraudiem. Tas būtībā nozīmē, ka dažādu veidu skūpstu, apskāvienu, pozu un pikantu taktiku izmantošana uzlabos jūsu tveicīgās karstās jogas nodarbības. Ar zināšanām dažādajām mīlēšanās un orgasma sasniegšanas darbībām un mākslas veidiem vien nepietiek! Jums joprojām ir jābūt pietiekami drosmīgam, lai izmantotu dažādus paņēmienus, padomus un trikus, kā arī kinkus un fetišus, lai palielinātu baudu, sniegumu un kaisli.

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO