ROTAĻLIETAS, kas palīdz gūt baudu attāluma attiecībās

Lasīt rakstu


ROTAĻLIETAS, kas palīdz gūt baudu attāluma attiecībās

Sekss Raksts pievienots: 2022. gada 20. janvārī

ROTAĻLIETAS, kas palīdz gūt baudu attāluma attiecībās

Vibrējiet uz viena viļņa!


Ja ‘sekss pa telefonu’ vai masturbācijas video FaceTime jau apnikuši, ir īstais brīdis pieslēgt rotaļlietas, kas palīdzēs gūt jaunas baudas virsotnes, neatrodoties vienā lokācijā. Teorētiski vai praksē, mēs visi zinām, ka long distance attiecības var sagādāt grūtības intimitātē. Neatkarīgi no tā, vai abus šķir vairāki kontinenti vai tikai daži desmiti kilometri, ilgstoši neredzot savu partneri, ir nepieciešams zināms radošums, lai saglabātu intīmo tuvību.

Tālruņa zvani visas nakts garumā, sekstings, īpašas dāvanas un saldas mīlestības zīmītes joprojām ir romantiskas…bet, par laimi, tehnoloģija ir atvieglojusi savienošanos jaunākos un mežonīgākos veidos, pateicoties seksa rotaļlietām, kas īpaši izstrādātas attāluma attiecībām. Tās var likt justies tā, it kā jūs būtu pietiekami tuvu, lai pieskartos.

“Rotaļlieta pati par sevi ir svarīga, taču galvenais ir tas, kā tā tiek lietota. Tā nodrošina berzi, spiedienu, vibrāciju un iespiešanos, savukārt Tavs prāts nodrošina erotisko siltumu.” Seksa terapeits Īans Kerners.

Saprotiet, ko vēlaties - runājiet ar savu partneri un noskaidrojiet, ko mēģināt sasniegt ar rotaļlietu. Vai dodaties pēc orgasma? Vai vēlaties palielināt tuvību? Vai esat gatavs kam jaunam? Atbildot uz šādiem jautājumiem, varēsiet noteikt, kurā virzienā doties.

Ja rotaļlieta ir integrēta lietotnē, tā var būt milzīga priekšrocība. Iepazīšanās ar vismodernākajām seksa rotaļlietām, kas paredzētas mīlestībai no attāluma, nozīmē apgūt jaunu vārdu: "Teledildonics". Tas ir termins, kas apzīmē ar internetu savienotu seksa rotaļlietu klāstu, kas ļauj lietotājam kontrolēt sava partnera prieku, izmantojot tālruņa lietotni vai citu programmatūru.

No vibrējošām biksītēm līdz caur aplikāciju vadāmiem anālajiem spraudņiem — long distance seksa tehnoloģiju nākotne ir klāt ar lietotņu un Bluetooth iespējotu tehnoloģiju. Un, lai gan mēs nevaram apsolīt, ka tiks glābtas saspīlētas attiecības, tas var palīdzēt saglabāt dzirksti un mazināt seksuālo vilšanos. Līdz brīdim, kad atkal varēsiet atrasties sava partnera rokās, šeit ir labākās seksa rotaļlietas, ko varat izmantot, lai apmierinātu viens otru, neesot blakus..


1. Iepazīsties, šī ir Nora. Truša vibrators ar rotējošu galvu, elastīga roka ar 3 jaudas līmeņiem un četri vibrācijas modeļi. Caur aplikāciju partenrim ir iespēja kontrolēt visas vibratora funkcijas.

2. Cilvēkiem ar dzimumlocekli - Makss 2. Tavs partneris var kontrolēt Maksa maksts kontrakcijas, izmantojot programmatūru, vienlaikus saņemot prieku no viņa paša Noras vai Maksa.

3. Vibrators ar 5 vibrācijas režīmiem un pavērsienu -  tas tiek sinhronizēts ar daudzām pikantām audiogrāmatām un ieved stāstā pilnīgi.. Šo opciju iespējams sinhronizēt gan ar audiogrāmatu, gan partnera rotaļlietu.

4. Dzimumlocekļa gredzens piedāvā vairāk nekā 10 vibrācijas iespējas. Tā vibrācijas iespējams kontrolēt no attāluma un pielāgot iestatījumus, lai atcerētos un saglabātu iecienītākos režīmus un kombinācijas.

5. Šis valkājamais biksīšu vibrators guvis popularitāti tā diskrētā izmēra un plakanā, ovālā magnēta dēļ, kas to piestiprina pie jebkuras apakšveļas. Tam ir 10 dārdošas vibrācijas režīmi, un tas ir aprīkots ar tālvadības pulti.

6. Anālajām izklaidēm radīts gluds silikona anālais spraudnis, kas nodrošina
dziļas vibrācijas, 10 dažādos veidos. Atkārtoti uzlādējams, ūdensizturīgs un
attāli kontrolējams.

Nu,ko! Lai glābtas attālinātās attiecības!

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO